logo-black

Biz Kimiz

Sektöründe Lider Markalar


Merkezi Samsun’da olmak üzere Doğu Karadeniz (Trabzon) Bölge Müdürlüğü, Çorum, Kastamonu, Tokat ve Gürcistan şubeleri ile birlikte tüm bölgede hizmet vermektedir.

Şirketin bünyesinde alanında uzman mühendis ve teknisyenlerden oluşan teknik kadro, deneyimli satış ekibi ve idari ofis kadrosu olmak üzere toplam da 75 personel hizmet vermektedir. Ayrıca sahada aktif olarak 35 tane araçla aktif olarak hizmet verilmektedir.

Neden Bizi Seçmelisiniz

  • Sektöründe lider markalar
  • Kaliteli ürünler
  • Satış sonrası kesintisiz destek
  • Uygun fiyat
  • Kesintisiz yarınlar ve daha fazlası için...

Emener Aksa Karadeniz Makina ülkemizde kesintisiz güç kaynağı ve jeneratör sistemlerini entegre olarak sunabilen az sayıdaki şirketten birisidir. Alanında hem satış, hem teknik servis, hem de elektrik altyapı proje ve taahhüt hizmetlerini birlikte verebilmekte ve Aksa Jeneratör, İnform Kesintisiz Güç Kaynakları, Fujitsu - FujiTherma Klima, Legrand Elektrik Malzemeleri ve Estap Rack Kabinlerinin Karadeniz bölge bayiliğini ve teknik servis hizmetlerini yürütmektedir.

Şirket bünyesindeki altyapı ve proje taahüt, güç kaynağı teknik servisi, jeneratör teknik servisi, satış ve pazarlama, satış sonrası hizmetler, mali ve idari işler birimleriyle çözüm sunduğu müşterilerin elektrik enerjisinden en doğru şekilde faydalanmalarını sağlamaktadır.

2007

Samsun'da Kuruldu. Aksa Jeneratör ve İnform Satış ve Servis Bayiliği.

2009

Çorum Şube Açıldı

2010

Kastamonu Şube Açıldı

2011

Doğu Karadeniz (Trabzon) Bölge Müdürlüğü Açıldı.

2012

Fujitsu İklimlendirme Sistemleri Satışına Başlandı.

2013

AG/OG Altyapı ve Proje Taahhüt Müdürlüğü Kuruldu

2014

Tekkeköy'de Yeni Yerine Taşındı

2015

Tokat Şube Açıldı

2020

4.000 M² Kapalı + 1.000 M² Açık Alanlı Yeni Binasında Büyümeye Devam Ediyor.

2022

Gürcistan şube açıldı. EAE Busbar Enerji dağıtım çözümleri satışına başladı